ROSENDAHL Maschinen Ges. mbH.
Schachan 57
8212 Pischelsdorf am Kulm

Avusturya

Tlf.    +43 – 3113 – 5100 – 0

www.rosendahlnextrom.com

 

 

KISACA

Akü, kablo&tel ve fiber optik üretim teknolojilerinde küresel lider konumunda olan ve teknolojisi ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışan Rosendahl Nextrom’un ana değerleri; kalite, ihtiyaca göre özelleştirme, son ürün teknik bilgisi ve ortakları ile yakın çalışmasıdır.

Rosendahl Nextrom’da tasarım, üretim ve montaj için ürettiğimiz çözümler bizim için yeterli değildir. Sizin özel ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayacak profesyonel çözümler üretmek de bizim için motivasyon ve mutluluk kaynağıdır.

Uluslararası Çalışan Sayısı: ~ 600

Satış Cirosu: € 135 Mio. (2016)

Ar&Ge Giderleri: ~7%

Müşteri Sayısı: 1,140 in 73 countries

Teslim Edilen Proje Sayısı: 4,923

Sahiplik: Knill Gruppe

 

Kablo&Tel için Üretim Çözümleri

ROSENDAHL, kablo&tel üretim teknolojilerinde küresel lider konumundadır. Ana iş kollarımız; ekstrüzyon, SZ Büküm, AG ve OG kablolar için korrügasyon, otomotiv kabloları, fiber optik kablolar ve metal iletişim kablolarıdır.

 

 

KNILL GRUPPE

Knill Grubu bünyesinde yer alan Rosendahl Nextrom, Avusturya merkezli, Christian ve Georg Knill tarafından idare edilen bir aile firmasıdır.

1712’den günümüze gelen 12 nesil, aile taraıfından kurulmuş olan bıçak çeliği ocağını uluslararası çalışan yüksek teknoloji şirketler grubuna dönüştürebilmiştir.

Günümüzde Knill Grubu, global enerji ve komünikasyon altyapıları için çözüm ve sistemler sunmaktadır. Grubun bünyesinde yer alan Rosendahl Nextrom harici şirketler de, enerji sektörü için elektrik dolapları, aktarımı ve dağıtımı için olduğu kadar trafo ekipmanları gibi hizmetler sunmaktadır.

16 ülkede 31’den fazla şirket ve 2000’den fazla uluslararası çalışan ile yıllık 300 milyon €’luk bir ciro oluşturmaktadır.