VT Kämpfer Tel Çekme Makinesi Kasnakları


Kaba Tel Çekme Hattı Çekme ve Sarma Kasnakları

Verschleißtechnik Kämpfer firması kaba tel çekme hatlarında kullanılan değişik ölçü ve geometrik yapıdaki çekim ve sarım kasnakları üretmektedir.

Döküm, yüzeyi kaplanmış çelik, serleştirilmiş çelik ve seramik malzemeler kullanılmaktadır.

1.200 mm çapa kadar üretim yapılabilmektedir.

Yüzey kaplama olarak sert metal (TC) veya değişik seramik oksitler kullanılmaktadır.

VT Kämpfer firması müşterileri ile sürekli ve sıkı işbirliği sonucunda elde edilen neticeler ışığında ürünlerini geliştirmektedir. Bu işbirliği sonucunda bikonik çekim kasnakları ilk olarak VT Kämpfer firması tarafından geliştirilmiş ve bugün seri üretimde kullanılmaktadırlar.

 


Tek ve Çok Telli Tel Çekme Makinelerinin Konik ve Silindirik Çekme Kasnakları

Verschleißtechnik Kämpfer firması tek ve çok telli tel çekme makinelerinde kullanılan değişik tip ve ölçülerde konik ve silindirik çekme kasnakları üretmektedir.

Çelik gövdeli masif zirkon-oksit seramik ringli çekme kasnaklarında yüksek kaliteli seramik malzeme kullanılmaktadır. Kullanılan seramik malzeme çok yüksek aşınma direnci, yüksek yoğunluk, ince tane yapısı ve düşük porozite özelliklerine sahip olup bu sayede çok düşük yüzey pürüzlülüğü bağlanmaktadır.

Kullanım amacına bağlı olarak çekme konileri veya kasnakları aşağıda belirtilen değişik malzeme ve kaplama çeşitleri kullanılarak üretilmektedir.

  • Çelik üzerine seramik veya sert metal (TC) kaplama
  • Sertleştirilmiş çelik
  • Çelik/Masif seramik konstrüksiyon
  • Masif seramik

 


Daha fazla bilgi için      WEB Sayfasına gidiniz