WiTechs GmbH

Sternstraße 9     
D-58675 Hemer-Ihmert

Tlf.    +49 (0) 2372 556390-400
Faks +49 (0) 2372 556390-429
www.witechs.de


TEL KALİTESİ BİZİMLE BAŞLAR

Yenilikçi ve geleceğe odaklı genç bir makine üreticisi olan WiTechs 2007 yılında kurulmuş ve günümüzde telin in-line ön işlemden geçirilmesinde teknoloji lideri haline gelmiştir. Ürün yelpazemiz filmaşin açıcı, tufal kırma ve mekanik tel yüzey temizleme ekipmanları ve sistemlerini içermektedir. Tel üretimine en iyi başlangıcı bizimle yapabilirsiniz. Uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimizle üretim zincirinin başlangıcında, ürünlerinize en üst düzeyde katma değer sağlamak için çalışmaktayız.  WiTechs hatlarıyla tel yüzeyi ile ilgili her türlü beklentiye çözüm bulabileceğiniz gibi, verimli üretim ve maliyet tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Dünya çapında yaygın satış ağı ve güçlü iş ortakları sayesinde müşterilerimize daima yakın olabilmekteyiz

FİLMAŞİN AÇICI. En İyi Başlangıç

Tel üretimine kaliteli bir başlangıç yapmanın neticesini sonradan görürsünüz.  Bu yüzden iyi bir açıcı, filmaşin kangalını sadece açarak yönlendirmekten fazlasını yapmalıdır. Tel çekme işlemi öncesinde filmaşinin en uygun ön-işlemden geçirilmesi sayesinde tel çekme prosesi daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılır. Tasarımlarımızı ve geliştirmelerimizi, tel üretim sisteminizin tümünü göz önünde bulundurarak yaparız.

TUFAL KIRMA. Temiz Tel Hızlandırır

Makinelerimiz tel çekme işleminden önce filmaşinin yüzeyini temizler. Bu temizlik, sonraki süreçte hız  ve tasarruf sağlar. Mekanik tufal kırma, fırçalama veya zımparalama yöntemleri ile yapılan kusursuz temizlik tel çekme hızını ve hadde ömrünü artırır. Temizlik ne kadar kusursuz yapılırsa, tel çekme işlemi de aynı oranda hızlanır ve son ürünün kalitesi de artar. Her tür filmaşin için uygun bir tufal kırma yöntemimiz bulunmaktadır.

TEL KAPLAMA. Bizimle Daha Hızlı

Amacımız tel çekme işlemi için en iyi ön hazırlığı yapmaktır. Gerek ıslak gerek kuru kaplama katmanlarının yinelenebilirliği sayesinde stabil üretim prosedürleri sağlanabilmektedir. Bu sayede çekme veya ezme işlemi daha verimli hale geldiği yüksek hızlar elde edilebilmektedir.  Müşterilerimize ekonomik üretim çözümleri sunmak öncelikli hedefimizdir.

 

TEL TEMİZLİĞİ. Mükemmelliğe Ulaşın

Her müşterimizin tel yüzeyinin temizliği ile ilgili beklentisi farklı olabilir. Bu sebeple tel çekme sonrasındaki telin temizliği de en az filmaşin temizliği kadar önemlidir. Tel çekme işlemi sonrasında tel yüzeyinde kalan sabun kalıntıları iki farklı yöntemle giderilebilir.  Bu yöntemlerden biri son derece etkili geleneksel bir yöntem olan ıslak fırçalama yöntemi diğeri ise yüksek hızlar için geliştirdiğimiz yeni, çok aşamalı temizleme uygulamasıdır. Her iki yöntemin de kesintisiz çalışabilmesi için, sisteme  filtrasyon ekipmanları da entegre edilebilmektedir.

 

 


  Daha fazla bilgi için   WEB Sayfasına gidiniz