Bültmann GmbH

Hönnestr. 31
58809 Neuenrade • Germany
Telefon (+49) 2394 18-0
Telefax (+49) 2394 18-171
www.bueltmann.com

 

Deneyimli Partneriniz

1972 yılında Rudolf Bültmann, Neuenrade’de aile şirketinin temellerini attı. İlk yıllarda ağırlıklı olarak presler, hidrolik çekme tezgahları ve son işlem ekipmanlarından oluşan ekipmanlar üretildi. Girişimci cesaret ve yaratıcılık ile üretim programı sürekli olarak genişletilmiş ve Bültmann Çekme, Doğrultma ve Soyma  alanlarında pazar lideri haline geldi.

İnovasyon, kalite, hizmet ve müşteri odaklı işlevsellik, şirketin kurucusu Rudolf Bültmann’ın başarısının temelidir. Aynı hedeflere sahip olan kızı Petra Bültmann-Steffin ve oğlu Andreas Bültmann, 1997 yılından bu yana şirketi yeni nesil olarak yönetiyor. Petra Bültmann-Steffin ticari konularda ve Andreas Bültmann ise teknik konularda yönetimde bulunmaktadırlar. 130’dan fazla yüksek nitelikli çalışanı ile, ürünlerinin kalitesinin yüksek düzeyde korunması, kırk yıldır bu şirketin ana özelliğidir.

Bültmann’ın üretim programı, boru, çubuk ve profil imalatı için anahtar teslim üretim hatlarını içerir. Ayrıca uç açma, içten kavramalı uçlama, çekme, soyma, doğrultma, kesme, son işlem, test ve seperasyon makine ve ekipmanları üretmektedir.

Bültmann’ın hizmetleri arasında ilk planlama, mühendislik, konstrüksiyon, montaj ve teslimat yer almaktadır. Yerinde devreye alma ve satış sonrası hizmet tedarik kapsamının bir parçası olarak anlaşılmalıdır.

Bültmann’ın müşterileri uluslararası yarı mamul ürünler sanayi, otomobil üreticileri ve otomotiv tedarikçileri, havacılık ve uçak endüstrisi tedarikçileri, enerji üreticilerinin tedarikçi endüstrisi ve diğer çeşitli sektörlerdir.